Ilgalaikis akių makiažas

Jei norite pabrėžti akių liniją, turėti tankesnes blakstienas ir išraiškingą žvilgsnio efektą – visa tai galima sukurti ilgalaikio akių makiažo pagalba.

Kontaktai

Suskleidžiamas turinys

Dažymas tarp blakstienų- ar tai labai skausminga procedūra?

Procedūros metu gali būti jaučiamas minimalus diskomfortas, kuris priklauso nuo kūno ypatybių bei odos storio ir jautrumo. Skausmui sumažinti naudojami anestetikai, kurie sumažina skausmą iki minimalaus pojūčio.

Kiek laiko trunka ilgalaikio akių makiažo procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos srities ir technikos. Į procedūros laiką įeina konsultacija, kliento poreikių išsiaiškinimas, formos parinkimas, eskizo nubrėžimas ir pačios procedūros atlikimas. Vidutiniškai ilgalaikis makiažas trunka nuo 1,5 valandos. iki 2 val

Ar galima procedūrą atlikti senam ilgalaikiam makiažui?

Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl būtina pasitarti su meistru. Dažniausia mano rekomendacija – senus darbus naikinti lazeriu ir nesluoksniuoti pigmento. Tada galėsime gauti natūralesnį rezultatą. Visada geriausia atvykti pasikonsultuoti ir tik įvertinus darbą realybėje, galima nuspręsti, ar reikalinga seno pigmento šalinimo procedūra.

Kada geriau atidėti ilgalaikio makiažo procedūrą?

• Jei planuojate kelionę ten, kur bus labai karšta ir saulėta, procedūrą reikėtų atlikti likus 1 mėnesiui iki kelionės.

• Nėštumo metu.

• Jei toje vietoje, kur bus atliekama procedūra, turite opų, pūslelinės, labai išsausėjusią, pleiskanojančią odą. Procedūra gali būti atliekama tik tada, kai viskas bus visiškai išgydyta.

• Jei planuojate vykti atostogauti, procedūrą geriausia atlikti likus 10 dienų. kol viskas sugis ir jausitės patogiai.

Kaip gyja po procedūros?

Jūsų akys bus patinusios po procedūros. Patinimas praeina per porą valandų. Norėdami sumažinti diskomfortą, galite uždėti šaltą kompresą. Leduką rekomenduoju dėti į maišelį, po to į servetėlę, bet nedėti gryno ledo.Patartina nešlapinti akių, kol nenukris šašelis. Po procedūros nedažykite blakstienų tušu mažiausiai 5-7 dienas, o cheminiais dažais – apie mėnesį. Nedarykite plastinių operacijų, kol visiškai neužgis.

Kiek laiko išsilaiko permanentinis antakių makiažas?

• Vidutiniškai 1-1,5 metų ilgalaikis antakių makiažas atrodys estetiškai, natūraliai ryškus ir nereikės jo ryškinti kasdien.

• Jei norite mėgautis ilgalaikio makiažo privalumais, atnaujinimo procedūrą verta atlikti vos pastebėjus, kad trūksta spalvos intensyvumo arba tiesiog nesijaučiate patenkinti turimais antakiais.

• Noriu atkreipti dėmesį, kad ypač didelę įtaką turi odos tipas, po kiek laiko procedūrą gali tekti kartoti. Sausos odos savininkė į kliniką gali grįžti net po 2 metų, o riebios, porėtos odos savininkė – net po mažiau nei metų.

• Taip pat pigmentą blukina rūgštūs produktai, saulė, soliariumai, todėl atsinaujinimą reikės atlikti greičiau nei klientams, kurie vengia šių pigmentą blunančių elementų.